ברכות ליום הולדת לאחות

 

ברכות ליום הולדת לאחות

כולנו רוצים לכתוב ברכות ליום הולדת לאחות גדולה, ברכות יום הולדת לאחות יקרה, גם אני לפעמים רוצה לכתוב ברכות יום הולדת לאחות הקטנה. זהו הגיע הזמן זה יום ההולדת של אחותך ואתה רוצה לכתוב יותר מאשר "יום ההולדת שמח"  או רק "שתזכי לשנה הבאה". אתה רוצה לכתוב ולבטא במילים עד כמה שהיא משמעותית אהודה וחשובה עבורך, אבל שצריך להעביר את הרגשות שלך למילים, אתה מגמגם קצת ונירגש. אתה מבזבז דפים אחרי דפים שמנסים לבוא עם משהו גדול, משהו שאחותך פשוט הולכת לאהוב, משהו שיעשה לה את יום ההולדת אפילו יותר מיוחד. תירגע! הנה משהו שיעזור לך בביצוע. המשימה שלך הולכת להיות הרבה יותר קלה. בעמוד זה, תוכל למצוא כמה ברכות מעניינות שבאמת יהפכו את יום ההולדת של אחותך ליום הולדת הרבה יותר שמח. הברכות שלפניך מנוסחות באופן פשוט, אבל הם מבטאות המון והם יעזרו לך לבטא את הרגשות שלך במילים.

כאחים אנו חייבים תמיד לזכור שאחים חולקים סוג מיוחד של חופש, חופש המאפשר לחלוק את המחשבות הכמוסות ביותר שלהם, חופש לבקש, חופש לבטא את הרגשות האמיתיים שלהם ופשוט להיות הם עצמם.  אחות היא פיסת הילדות שלא יכולה ללכת לאיבוד.

ברכות מהלב, לא משנה כמה הם ציוריים, מצחיקים, מקומטים ואפילו טיפשים, תיזכרנה תמיד על ידי האחות הקטנה או הגדולה שלנו. ממש לא משנה מה אתה מרגיש כלפיה ורוצה להגיד לה, פשוט תכתוב את זה, וזו תהיה אחת מהברכות הטובות ביותר שנירשמו אי פעם. זה מה שהאח הקטן שלי עשה לי פעם, ותאמינו לי אני עדיין זוכרת את הברכות ליום הולדת שהוא שלח לי לפני 10 שנים.

יודעים לכתוב ברכות מדליקות בחרוזים? ברכות מלאות רגש לאח או אחות ? זה המקום !

שלח לנו ברכה ואנו נפרסם את הברכה שלך חינם באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge