ברכות ליום הולדת לאחות

Share on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Facebook

מגוון ברכות ליום הולדת לאחות

לברך אחות בברכת יום הולדת זה לא כל כך קל, גם אם אתה ואחותך ביחסים ממש טובים ואתם החברים הכי טובים שיש. עם ברכת יום ההולדת שלנו יהיה לכם קל מאוד וממש מהר לכתוב את הברכה הכי טובה שאפשר, מה גם שממש לא חשוב מה מערכת היחסים שיש בינכם.

אחות, למרות כל המריבות הקטנות תהיה תמיד החברה הכי טובה שלך לחיים. אחיות גדולות יכולות לתמוך, ולהיות מדריכות מדהימות להמשך החיים. לא משנה כלל איך ובאיזה צורה מסתכלים עליהם אחיות הם די מיוחדות ולכן הברכות לימי ההולדת שלהם חיבות להיות גם הם מיוחדות.

ביום ההולדת של אחותך, הכי חשוב יהיה לגרום לה להרגיש נפלא ולגרום לה להתרגש עם ברכת יום הולדת מקורית.

כולנו רוצים לכתוב ברכות ליום הולדת לאחות גדולה, ברכות יום הולדת לאחות יקרה, גם אני לפעמים רוצה לכתוב ברכות יום הולדת לאחות הקטנה. זהו הגיע הזמן זה יום ההולדת של אחותך ואתה רוצה לכתוב יותר מאשר "יום ההולדת שמח"  או רק "שתזכי לשנה הבאה". אתה רוצה לכתוב ולבטא במילים עד כמה אחותך אהודה וחשובה עבורך, אבל שצריך להעביר את הרגשות שלך למילים, אתה מגמגם קצת ונירגש. אתה מבזבז דפים אחרי דפים שמנסים לבוא עם משהו גדול, משהו שאחותך פשוט הולכת לאהוב, משהו שיעשה לה את יום ההולדת אפילו יותר מיוחד.

תירגע! הנה משהו שיעזור לך בכתיבת ברכה לאחותך. המשימה שלך הולכת להיות הרבה יותר קלה.

מקבץ ברכות לאחות

כאחים אנו חייבים תמיד לזכור שאחים חולקים סוג מיוחד של חופש, חופש המאפשר לחלוק את המחשבות הכמוסות ביותר שלהם, חופש לבקש, חופש לבטא את הרגשות האמיתיים שלהם ופשוט להיות הם עצמם.  אחות היא פיסת הילדות שלא יכולה ללכת לאיבוד.

ברכות מהלב, לא משנה כמה הם ציוריים, מצחיקים, מקומטים ואפילו טיפשים, תיזכרנה תמיד על ידי האחות הקטנה או הגדולה שלנו. ממש לא משנה מה אתה מרגיש כלפיה ורוצה להגיד לה, פשוט תכתוב את זה, וזו תהיה אחת מהברכות הטובות ביותר שנירשמו אי פעם. זה מה שהאח הקטן שלי עשה לי פעם, ותאמינו לי אני עדיין זוכרת את הברכות ליום הולדת שהוא שלח לי לפני 10 שנים.

כתיבת תגובה