ברכות

 

ברכות

ברכות ליום הולדת – יום הולדת שמח, מזל טוב, עד 120, הם ברכות נפוצות בשפה העברית. עד מאה ועשרים היא אחת הברכות לאריכות ימים ומאחלים את הברכה בארועים כמו בר מצווה, בת מצווה, וימי הולדת  או כל אירוע משמח אחר.

מיליוני כרטיסי ברכה מאוירים בצבעים וצורות שונות נשלחים מידי יום לאדם אהוב לנו בין אם זה לאמא יקרה חברה טובה חבר או אח.

כרטיסי ברכה  – סין העתיקה היתה הראשונה לשלוח כרטיסי ברכה ואיחולים. כרטיסי הברכה נישלחו לרגל שנה חדשה ומאורעות חגיגיים אחרים. באירופה היו מייצרים כרטיסי ברכה בעבודת יד. הכרטיסים היו מנייר והם נישלחו לציון ימים מיוחדים. לאחר המהפכה התעשיתית ברכות, איגרות, וכרטיסי ברכה הפכו להמונים וזולים והם נישלחו בחגים. כרטיסי הברכה של אותה תקופה היו מעוצבים ונחשבים ובדרך כלל היו נארזים במעטפה מיוחדת.

יש המון אתרי אינטרנט העוסקים ביצירת כרטיסי ברכה. נסו לחפש את מילת החיפוש כרטיסי ברכה עבודת יד באינטרנט ואתם עשויים להיות מופתעים לטובה ממספר הרעיונות שיש לכרטיסים.

כרטיסי ברכה עבודת יד לא צריכים להיות יקרים. אתה צריך רק להיות יצירתי ולחשוב על פריטים שאתה יכול להשתמש בהם. ישנם פריטים רבים שם בחוץ, אתה יכול להפוך כל חומר ממוחזר כקישוטים לכרטיסים. מגזיני מלאכה רבים כוללים ניירות וקישוטים נחמדים. מחזר נייר עטיפה, השתמש בכמה סרטים ציבעוניים ישנים. קח כמה תמונות מעניינות וכך בקלות יש לך ברכה מהממת והכי חשוב תמיד תוכל להשוויץ  בעבודת היד שלך.

כרטיסי ברכה בישראל נישלחו כמינהג בראש השנה. מאז ועד היום הברכות המאויירות בעבודות יד השתדרגו והכרטיסים הוחלפו בברכות מיוחדות יותר ציבעוניות יותר ואפילו מנגנות. ברכות מיוחדות כמו ברכות ליום הולדת, ברכות לבר מצווה, ברכות ליום הולדת לאמא, אפשר למצוא היום בחינם בכל אתר ברכות ליום הולדת.

ימי הולדת עבור מבוגרים – בעוד שכמה אנשים שונאים את יום ההולדת ואת החרדה בגלל הגיל המסוים שלהם, את ימי ההולדת יש לראות כתקופת זוהר. הגיל הוא רק מספר. זה מדהים לשמוע על אנשים בשנות ה -70  וה – 80 שעדיין עושים דברים מדהימים כמו לטייל על הרים, ולצאת למסעות מדהימים. האנשים האלה לא נתנו לגיל ישפיע עליהם. להם יום ההולדת שלהם הוא יום משמח מלא אושר, וחלוף השנים לא ישפיע עליהם. עבור האנשים האלה גיל הוא רק מספר וכל עוד הגוף שלהם יכול להחזיק, הם יחיו את חייהם כהרפתקה.

בני האדם מברכים אחד את השני מידי יום בברכת שלום, ובוקר טוב.

ברכות - ברכות ליום הולדת

חזרה לעמוד הבית |  צור קשר | אודות תנאי שימוש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge